Jarek Nohavica ve WERK ARENĚ

Novou třineckou WERK ARENA i celý náš region čeká v roce 2016 další unikátní koncert, který byste si rozhodně neměli nechat ujít. Vystoupí v ní totiž písničkář Jarek Nohavica! Koncert se bude konat 30. dubna 2016, začátek je ve 20 hodin.

Předprodej vstupenek se zahajuje v pondělí 7. prosince a je v první fázi rozdělen na 2 části. Sektory B, C a D, stání na ploše a vybrané řady pro sezení na ploše před pódiem (řady 3 až 7), jsou v termínu do 21. ledna (včetně tohoto dne) rezervovány pouze pro zaměstnance skupin Moravia Steel a Třineckých železáren.

Tento předprodej probíhá výhradně na pokladně TRISIA v Třinci (otevírací doba do 22. prosince /včetně/ a po svátcích od 4. ledna: pondělí až čtvrtek 9 – 17 hodin, pátek 9 – 13 hodin).

Při koupi vstupenek se zde zaměstnanci skupin prokazují svým firemním průkazem. Rezervace se týká pracovníků těchto firem: MS, TŽ, Strojírny a stavby Třinec, Slévárny Třinec, Energetika Třinec, Refrasil, Třinecké gastroslužby, Doprava TŽ, ŽDB Drátovna, VÚHŽ, Třinecká projekce, Trialfa, Moravia Security a SOŠ TŽ.

Předprodej pro další sektory, který není rezervován pro zaměstnance skupin – a tudíž je určen již v první fázi pro širokou veřejnost, se realizuje standardním způsobem v síti Ticketportal. Začíná rovněž 7. prosince.

Ceny vstupenek se pohybují v rozmezí 550 až 990 Kč. Stání na ploše – 550 Kč, sektory B, C, D – 690 Kč, sektory A, E blíže k pódiu – 790 Kč, sektory A, E – 890 Kč, sezení na ploše před pódiem – 990 Kč.

Pořadatel: TRISIA, a.s.