Fantazie na kolečkách se přesouvá do Ostravy

Vyjádření promotéra:

Vážení rodiče, milé děti,

muzikálová revue Fantazie na kolečkách opět prochází nelehkou dobou. Po zrušení premiéry v březnu v roce 2020 z důvodu covidové epidemie jsme následně museli chystanou tour několikrát přeložit. Bohužel i letos se jí do cesty postavila další nečekaná překážka v podobě dramaticky se zvyšujících cen energií, rostoucí inflace a ekonomických důsledků války na Ukrajině.

Proto jsme se v dobré víře obrátili na zimní stadiony s prosbou, aby nám vyšly směrem k přesunu nebo zrušení vstříc. Jednání stále probíhají, ale s určitostí můžeme potvrdit, že ve hře zůstávají Pardubice (3. 12.), České Budějovice (10. 12.) a Ostrava (17. 12.), kde uděláme vše proto, abychom viděli rozesmáté děti nad nápady a vynálezy Michala. I premiéra v Praze (30. 10.) je stále aktuální.

Pokud si nechcete nechat ujít neopakovatelný zážitek z pohádkově akčního příběhu, tak Vám velmi rádi Vaše místa ze zrušených lokalit převedeme do města, které si zvolíte. Pokud by se v nabídce letošních lokací cokoliv změnilo, budeme Vás neprodleně informovat.

Děkujeme za pochopení v této nejen pro kulturu nesnadné době.

MOOM Production s.r.o.