Leden 2019

PoÚtStČtSoNe
31 1 2 3 4 5
7 8 9 10 11 12
14 16 17 18 19
21 22 23 24 25 26
28 29 31 1 3

FiltrVše HC Oceláři Třinec Akce Sport

2
Úno
19:00 Mýdlový princ

Muzikál „Mýdlový princ“ vznikl v pražském Divadle Broadway v roce 2015. Navštívilo ho již 200 000 diváků a těší se z 350 repríz, z toho bylo 250 vyprodaných. Muzikálem provázejí známé hity Václava Neckáře, který si zahraje jednu z klíčových postav. Zazní tak například hity: „Čaroděj Dobroděj“, „Ša-la-la-la-la-la-li“, „Nejsem gladiátor“, „Svatovítský chrám“, „Odejdu“, „Půlnoční“, „Hej, pane zajíci!“, „Lékořice“, „Pár dnů prázdnin“, „Já dovedu lhát“, „Dr. Dam di Dam“, „Kdo vchází do tvých snů, má lásko“, „Mýdlový princ“ a další…

Můžete se těšit na vynikající herecké představitele stejně jako na mimořádné pěvecké výkony zpěváků. Mýdlový princ je muzikálová komedie se silnými lidskými příběhy. Je to příběh, který vás může překvapit svou pravdivostí stejně jako poznáním, že na jevišti možná zahlédnete kousek sama sebe.

V hlavních rolích účinkují:
Martin Marek, nezaměstnaný herec – MARTIN DEJDAR / SAGVAN TOFI / MARTIN PÍSAŘÍK
Zuzana Adamová, učitelka – TEREZA KOSTKOVÁ / JITKA SCHNEIDEROVÁ / IVANA JIREŠOVÁ
Bob Valenta, majitel herecké agentury – ALEŠ HÁMA / VÁCLAV KOPTA / BRONISLAV KOTIŠ
Nikol Čížková, Martinova přítelkyně – IVANA JIREŠOVÁ / MALVÍNA PACHLOVÁ / VĚRA VODIČKOVÁ
Josef Kasperkevič, automechanik – MICHAL KAVALČÍK / PETR KUTHEIL
Zdeněk Bečvář, lesní dělník – DENNY RATAJSKÝ / BRONISLAV KOTIŠ / PETER PECHA
Marie Šafaříková, zootechnička – OLGA LOUNOVÁ / VERONIKA STÝBLOVÁ / KAROLINA GUDASOVÁ
Ondřej Skýpala, majitel cukrárny – JAROMÍR NOSEK / JOSEF VÁGNER / LUKÁŠ PEČENKA
Jaroslav Kintzl, důchodce na penzi – VLASTIMIL ZAVŘEL / LUDĚK NEŠLEHA
Květoslava Hadravová, tajemnice – JAROSLAVA OBERMAIEROVÁ / JANA SYNKOVÁ / VLASTA PETERKOVÁ
Andrea Lipinská, dělnice – ANDREA HOLÁ / PAVLÍNA ĎURIAČOVÁ
Klára, dcera Zuzany – NATÁLIE GROSSOVÁ / KRISTÝNA PETRÁKOVÁ / TEREZA DRÁBKOVÁ
Michal, syn Zuzany – FILIP ANTONIO / FILIP VLASTNÍK / MATĚJ ŘÍHA
Autor libreta a režie – Radek Balaš
Autor choreografie – Tomáš Kuťák

Vstupenky v prodeji v síti Tickepro a Ticketportal.
http://bit.ly/2Ldf4Lf
https://www.ticketportal.cz/Event/Muzikal_MYDLOVY_PRINC_Turne_2019?idp=1460228

Délka představení: 3 hodiny včetně přestávky
Pořadatel: Válek & Válek production s.r.o

Více informací
4
Bře
19:00 Lord Of The Dance – Dangerous Games

Famózní a nedostižní Lord Of The Dance se již po dvanácté vracejí do České republiky a nevynechají ani třineckou WERK ARENU, aby opět uchvátili zdejší publikum. Zbrusu nová taneční čísla, dokonalé vizuální technologie i zvuk, efektní světelný park, překrásné kostýmy, nová hudba skladatele Gerarda Fahyho a 40 nejtalentovanějších mladých umělců z celého světa pod přímou režijní taktovkou tanečního génia Michaela Flatleyho – to jsou Dangerous Games.

Představení plné klasických „riverdancing“ tanečních výstupů, tak charakteristických pro irský tanec vrcholí napínavým soubojem nového Pána Tance s Donem Dorchou a dynamicky směřuje k fantastickému finále se slavným závěrečným přídavkem, který tak jako vždy zvedá fascinované publikum znovu a znovu ze židlí.

Choreografka, spoluzakladatelka taneční skupiny Lord of the Dance a zároveň ikona irského tance Marie Duffy Pask v rozhovoru pro server Proženy.cz vysvětluje úspěch této show takto: „Myslím, že toto představení je neuvěřitelně nabité energií. Líbí se opravdu širokému spektru diváků bez ohledu na věk či pohlaví. A také je to veselá show, lidé v průběhu představení vstanou a podupávají si nebo pobrukují do rytmu. Energie tanečníků se přenáší na publikum, atmosféra Lord of the Dance je prostě elektrizující. Já sama zažívám při sledování této show stejné pocity dodnes!“

Vstupenky v prodeji v síti Ticketportal, TicketArt a Sazka Ticket.

Délka představení:  2 hodiny
Pořadatel: 79 PROMOTION CZECH s.r.o.

Více informací
3
Kvě
20:00 Vivaldianno Reloaded
Návrat úspěšné světové show ve zbrusu novém jedinečném zpracování. 

Na česká a slovenská pódia se vrací velkolepé hudební představení, které ohromilo tisíce diváků po celém světě. S novým špičkovým obsazením, ve zcela novém dechberoucím pojetí. Nechte se vtáhnout do strhujícího tajuplného příběhu velkého hudebníka a zažijte Vivaldianno. Již brzy!

Co se asi stane, když přenesete čarovný příběh z barokních Benátek do jedenadvacátého století? Když vaše smysly okouzlí originálně pojaté fragmenty z díla hudebního génia ve strhující audiovizuální výpravě digitálního věku? Multimediální show Vivaldianno Reloaded odkrývá podivuhodný lidský osud zpoza zcela nové masky, shlížející na svět jako z magického zrcadla. Emocemi a moderními technologiemi nabitý zážitek ambiciózně překonává původní úspěšný projekt hudebníka a skladatele Michala Dvořáka. Vivaldianno verze 2019 tak aspiruje na jeden z kulturních zážitků roku.

V prodeji v síti Ticketportal. Cena vstupného 790 Kč.

Více informací
1 2 3