Archiv akcí

Beskydská laťka 2020

02. 02. 2020 / 09:30

Program Beskydské laťky 2020

9.30 Žákovské a mládežnické soutěže

15.00 Slavnostní zahájení

15.15 Závod žen

17.15 Závod mužů

Do WERK ARENY na čtvrtfinále MS U20!

02. 01. 2020 / 12:30

Češi poznali jeho hokejový um na MS juniorů vrchovatě – když Američan Trevor Zegras vyslal z otočky neskutečnou gólovou nahrávku právě v zápase proti Čechům, celá hala jen užasle ztichla. Devítka posledního draftu NHL zatím na šampionátu udivuje svou hokejovou genialitou a teď míří spolu s dalšími americkými hvězdami na čtvrteční čtvrtfinále MS do Třince. Vstupenky na oba tamní zápasy (druhý hrají Rusové proti Švýcarům) jsou stále v prodeji za 290 Kč.

Čtyři zápasy – devět gólových asistencí. A ne jen tak ledajakých. Osmnáctiletý Američan Trevor Zegras občas vyšle finální přihrávku, nad kterou zůstává rozum stát. Vzpomeňme na zápas proti domácímu českému týmu, kdy si Zegras vyjel na pravé křídlo a pak z otočky neuvěřitelným způsobem našel Jacka Druryho, který pak už jen střílel do prázdné.

Byla to jeho druhá gólová nahrávka proti Čechům. Zegrasovi přidávají zahraniční reportéři na MS juniorů přívlastek “Bůh asistencí”, protože celkem jich v devíti zápasech na turnaji nastřádal už devět. Devátý hráč loňského draftu patří Anaheimu Ducks a je dost pravděpodobné, že si brzy zahraje NHL a stane se jednou z ligových hvězd.

Zegrase v týmu doplňují další americké „stars“ – pětka posledního draftu Alex Turcotte a dále hráči draftovaní s čísly 13, 14 a 15 včetně úchvatného střelce Coleho Caufielda, který rozhodl svým vítězným gólem v zápase proti Čechům.

Všechny tyto americké hvězdy teď mají možnost vidět diváci v třinecké WERK ARENĚ. Američané tam budou hrát 2. ledna v 17:30 své čtvrtfinále proti Finsku a vstupenky za 290 Kč jsou stále k dispozici.

V týmu Finska budou obrovské útočné síle Ameriky čelit neméně talentovaní finští obránci – třeba Lassi Thomson nebo Ville Heinola, kteří se taktéž v posledním draftu umístili v prvním kole. Heinola už letos dokonce hraje NHL za Winnipeg Jets.

Atraktivní bude i další třinecké čtvrtfinále, které se hraje 2. ledna už ve 12:30. Představí se v něm Rusové s hvězdným Vasilijem Podkolzinem, desítkou posledního draftu. Dále za Rusy hraje třeba Grigorij Denisenko, devatenáctiletá hvězda Lokomotivu Jaroslav, nebo obránce Alexander Romanov, který na turnaji ve čtyřech zápasech nasbíral už čtyři body.

Rusové budou hrát ve WERK ARENĚ proti Švýcarům a i na tento zápas jsou stále vstupenky k dispozici.

Generálka před MS U20: CZE vs. SVK

22. 12. 2019 / 14:30

Českou dvacítku čekají před startem mistrovství světa dvě modelová utkání. Nejdříve v pátek 20. prosince, kdy v hale Polárka ve Frýdku-Místku vyzvou od 17:30 hodin Švédy, o dva dny později se představí také třineckému publiku. Pod Javorovým bude čtyři dny před zahájením šampionátu na programu pikantní federální bitva!

Nenechte si tuto zajímavou konfrontaci ujít a přijďte svěřence hlavního kouče Ocelářů a zároveň i národního týmu do dvaceti let Václava Varadi osobně podpořit a před začátkem MS správně naladit!

Vstupenky se prodávají na konkrétní místa, přičemž cena všech sektorů a míst je jednotná. V den utkání (nebude-li zápas vyprodán) budou vstupenky v prodeji rovněž na pokladně WERK ARENY.

VSTUPENKY na MODELOVÉ UTKÁNÍ CZE U20 – SVK U20 ZAKOUPÍTE ON-LINE ZDE

Sněhurka na ledě

14. 12. 2019 / 17:00

 

Sněhurka na ledě opět ve WERK ARENĚ

 

Pohádkový muzikál na ledě s živou hudbou. Příběh, který už více než 100 let okouzluje děti na celém světě, se po velkolepé vyprodané Ledové Tour ukáže opět u nás.

Od klasického zpracování bratří Grimmů přes broadwayská divadelní jeviště až k Oscarem oceněnému celovečerními animovanému filmu Walta Disneyho. Světoznámý příběh se v různých obměnách objevuje v pohádkách ve většině kultur, a tak bylo jen otázkou času, kdy Sněhurka zatančí i na ledě.

Muzikál na svém turné 2018/2019 vyprodal 11 největších hal v České republice a vidělo jej více než 50 000 diváků. Nadšeně byl přijat napříč všemi věkovými generacemi. To vše zajistil skvěle sestavený tvůrčí tým. Režie se ujal známý slovenský choreograf Jaro Moravčík. Ke spolupráci přizval Vaša Patejdla, spoluzakladatele skupiny Elán a autora hudby původní slovenské komedie Sněhurka a sedm závodníků, která je námětem našeho projektu. Roli Sněhurky tančí Iva Buzková, několikanásobná mistryně České republiky, v hlavní mužské roli exceluje Tomáš Verner, mistr Evropy v krasobruslení z roku 2008. Další postavy ztvárňují nejtalentovanější krasobruslaři ocenění medailemi na různých mezinárodních soutěžích.

Hlasy hlavním hrdinům propůjčili Dara Rolins a David Gránský, role vypravěčky se ujala Tereza Kostková, dále uslyšíme Martina Dejdara, Michala Kavalčíka nebo Renatu Drössler.

Vstupenky lze zakoupit v síti Ticketportal.

V doprovodu jednoho platícího dospělého má jedno dítě do 4 let a do 110 cm vstup zdarma, bez nároku na sedadlo.

Vstupenky pro vozíčkáře a zároveň držitele průkazu ZTP/P v ceně 440 Kč a 10 Kč pro doprovod (jedna osoba) – objednávky zasílejte e-mailem na adresu rezervace@ticketportal.cz.
Slevy pro ostatní držitele průkazu ZTP a ZTP/P nejsou poskytovány.

LUCIE: EVOLUCIE Tour 2019

28. 11. 2019 / 20:00

LUCIE VYRAZÍ PO 15 LETECH DO REGIONŮ S NOVÝM ALBEM EVOLUCIE 

Nejslavnější česká skupina Lucie bude pokračovat v koncertování i v roce 2019. Po osmi vyprodaných hokejových stadionech se rozhodla vyrazit na turné po menších halách v Česku. V červnu se v rámci pokračujícího turné k aktuálnímu albu EvoLucie zastaví v plzeňském Lochotínském amfiteátru na jediném open air vystoupení v roce a dále na podzim v Hradci Králové, Liberci, Ústí nad Labem, Karlových Varech, Českých Budějovicích, Jihlavě, Znojmě, Zlíně, Olomouci a Třinci. Na většině míst kapela minimálně 15 let nekoncertovala.

„Je nám ctí oznámit, že kapela po vydání nového alba EvoLucie pokračuje v činnosti a vyráží za fanoušky do regionů. V menších halách jim bude mnohem blíž a koncerty tak dostanou další rozměr. Lucie na všechny zastávky přiveze vizuály a zmenšenou show, kterou nedávno předvedla na vyprodaných stadionech,“ říká manažer skupiny Ladislav Vajdička z vydavatelství BrainZone.

Turné 2019 bude ve znamení nedávno vydaného a skvěle přijatého alba EvoLucie, které kapela vydala po 16 letech od poslední řadovky. Skupina na něm pracovala s přestávkami sedm měsíců. Svými skladbami na desku přispěli všichni členové David Koller, Robert Kodym, P.B.CH. a Michal Dvořák. O většinu textů se postaral Robert Kodym. Třinácti písňová kolekce se natáčela pod dohledem zvukaře a producenta Pavla Karlíka. Výsledný zvuk části skladeb vybrušovali i zkušení zahraniční producenti Mike Fraser, John Spiker, Mark Plati, Mike Clink nebo čeští zvukaři Ecson Waldes a Jiří Janouch. Zajímavý je i výčet některých hostů, mezi nimiž jsou i zpěvačka Lenny, saxofonista Vratislav Brabenec z The Plastic People of the Universe nebo kytarista Phil X z kapely Bon Jovi.

Cena vstupenek je 890 Kč stání, 990 Kč sezení. Vstupenky zakoupíte v síti Ticketportal a TicketLIVE.

OMEGA TOUR 2019 „TŰZVIHAR“

18. 10. 2019 / 20:00

Maďarská rocková legenda Omega vyráží na turné 2019 pod názvem „TŰZVIHAR“, neboli „STORMY FIRE“, „OHNIVÝ VICHR“. Fanoušci v České republice se mohou těšit na známé a osvědčené hity Omegy, které budou mapovat průřez celou jejich tvorbou. V průběhu let natočila Omega téměř 40 alb, a to jak studiových nebo koncertních, které jsou nahrány v maďarštině, němčině nebo angličtině.

Skupina Omega představuje výjimečný hudební fenomén, a to nejen na maďarské scéně. Je nejstarší, a přitom stále aktivní a úspěšně fungující skupinou u našich sousedů. Na celém světě jsou pouze Rolling Stones a Omega, tyto dvě rockové kapely existuji aktivně již 56 let, obě formace vznikly v témže roce. Kromě států střední a východní Evropy se Omega prosadila i za tehdejší železnou oponou, včetně Velké Británie, Švýcarska a bývalého Západního Německa. Ne náhodou byla proto Omega neoficiálně označována přívlastky jako „Pink Floyd Východu“ nebo „Východní Rolling Stones“. Stala se významným kulturním exportním artiklem a dlouhodobě je jednou z poznávacích charakteristik Maďarska. Kapela Omega vznikla v roce 1962, stěžejní pro její kariéru byla zejména sedmdesátá léta, kdy hudebníci dalece přesáhli hranice tehdejšího východního bloku. Ve skupině dodnes působí zakládající členové, zpěvák János Kóbor a klávesista László Benkő.

Předprodej vstupenek zahájen / Cena vstupenky je 790,- Kč

Vstupenky k dostání v předprodejních sítích Ticketportal, TicketArt, TicketstreamSazkaTicketna www.79promotion.cz (stačí kliknout na Koupit vstupenku) v případě problémů kontaktujte Infolinku +420 461 049 232 

ZTP/P info:
Vozíčkáři: Umístění je pod sektorem C. Cena je 395,- Kč
Doprovod: Umístěni do volných míst. Cena je 395,- Kč
Objednávky zasílejte e-mailem na adresu rezervace@ticketportal.cz. Případné dotazy vám rádi zodpovíme i na telefonním čísle 723 085 485 (v pracovní dny od 9 do 17 hodin).

Nejznámější písní kapely je hit „Gyöngyhajú lány“, v českém prostředí je tato píseň známá v podání zpěváka Aleše Brichty, pod názvem „Dívka s perlami ve vlasech“. Song se objevil v mnoha jazykových verzích, z nichž nejznámější je maďarská, německá a česká. Melodie se objevila i v evropských hudebních žebříčcích, a to díky německé hardrockové skupině Scorpions, která ji natočila pod názvem „White Dove“ (Bílá holubice), dodnes někteří fanoušci „Škorpiónů“ netuší, že píseň je původem z Maďarska.

Pro české publikum si Omega připravuje překvapení, o kterém János Kóbor prozradil: „Naše první idea byla zahrát si s Blue Effectem, s kterým jsme se v průběhu let stále potkávali na různých koncertech, ale bohužel Radim Hladík zemřel, a proto jsme museli změnit naše plány. Rozhodli jsme se, že speciální věci připravíme s Olympicem, který stejně jako my bude letos slavit padesát sedm let od založení. Jasná zpráva dostane nový kabát. Je to jedna z prvních československých kapel, se kterými jsme se setkali a potom i mnohokrát hráli, poprvé v létě roku 1971. Na koncertech bych chtěl v češtině zazpívat jejich hit Jasná zpráva. Píseň dostane trochu nový kabát ve stylu Omegy, uvidíme, jak se to povede. Před nedávnem jsem se učil i polsky, na koncertě v Polsku jsme zpívali písničku od Czeslawa Niemena, před mnoha tisícovým publikem měla velký úspěch.“

Na serveru YouTube zaznamenávají videoklipy skupiny Omega neustále velký zájem. Video skladby „Gyöngyhajú lány“ zaznamenalo do dnešní doby mnohamilionová zhlédnutí, stejně tak i česká verze Aleše Brichty, pod kterou si můžeme přečíst číslo dosahující 11 milionů zhlédnutí. V České republice se Omega představila například předloni v pražské Lucerně, nebo v roce 2015 zahrála na Karlovarském mezinárodním filmovém festivalu s obrovským úspěchem. Vystoupení maďarské Omegy bývají vždy velkou událostí a jejich věrní fanoušci i početný fanklub jezdí za kapelou po celé Evropě, věříme, že tomu tak bude i letos.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10