Archiv akcí

Monster Meeting – PŘELOŽENO

26. 09. 2020 / 16:30

HEADLINEŘI:
TRAKTOR, DYMYTRY
HOST: #ČERNÁ, SEBASTIEN

Vzhledem k aktuálním mimořádným opatřením není možné koncert zrealizovat ani jako venkovní akci a je proto přeložena na nový termín v roce 2021. Vstupenky zůstávají v platnosti. O termínu budeme informovat.

 

Exkluzivní společná show dvou českých rockových a metalových kapel, výpravná scéna, speciální hosté, špičková technika, netradiční koncertní zážitky a především setkání fanoušků s interprety, které v roce 2020 nikde jinde neuvidí… To je unikátní celorepublikové turné Monster Meeting 2020, kde nemůžete chybět!

 

Letos vtrhne na českou hudební scénu nový koncertní projekt oblíbených rockových interpretů! Napříč domácími halami a open airy odehrají úspěšní Dymytry a Traktor pro fanoušky rocku a metalu speciální společný koncert na velkém pódiu s výpravnou scénou a špičkovou technikou. Navíc obě kapely nebudou tento rok vystupovat v České republice nikde jinde než právě na tomto monstrózním turné.

Oba headlineři chystají pro své věrné fanoušky spoustu koncertních i nekoncertních překvapení navazujících na vyprodané turné k novým deskám Revolter a Šachoffnice. Můžete se těšit na dva plnohodnotné sety, speciálního hosta a hlavně unikátní hudební zážitek, který se odehraje pouze v rámci tohoto tour od března do listopadu. Bude to velké, bude to exkluzivní, bude to monstrózní…

Více informací sledujte na www.monstermeeting.cz a facebooku MonsterMeetingCZ.

NHL Global Fan Tour ve WERK ARENĚ

27. 06. 2020 / 10:00

Dokážete vypálit stejně tvrdou ránu jako kanadský bek Shea Weber nebo napodobit úspěch Davida Pastrňáka v přesnosti střelby z roku 2019? Přijďte o víkendu 27. června a 28. června do třinecké WERK ARENY a porovnejte na dálku své výkony s hvězdami nejprestižnější ligy světa. V rámci oficiální NHL Global Fan Tour se můžete těšit také na setkání s úspěšnými českými hráči nebo besedy se zajímavými hosty.

Beskydská laťka 2020

02. 02. 2020 / 09:30

Program Beskydské laťky 2020

9.30 Žákovské a mládežnické soutěže

15.00 Slavnostní zahájení

15.15 Závod žen

17.15 Závod mužů

Do WERK ARENY na čtvrtfinále MS U20!

02. 01. 2020 / 12:30

Češi poznali jeho hokejový um na MS juniorů vrchovatě – když Američan Trevor Zegras vyslal z otočky neskutečnou gólovou nahrávku právě v zápase proti Čechům, celá hala jen užasle ztichla. Devítka posledního draftu NHL zatím na šampionátu udivuje svou hokejovou genialitou a teď míří spolu s dalšími americkými hvězdami na čtvrteční čtvrtfinále MS do Třince. Vstupenky na oba tamní zápasy (druhý hrají Rusové proti Švýcarům) jsou stále v prodeji za 290 Kč.

Čtyři zápasy – devět gólových asistencí. A ne jen tak ledajakých. Osmnáctiletý Američan Trevor Zegras občas vyšle finální přihrávku, nad kterou zůstává rozum stát. Vzpomeňme na zápas proti domácímu českému týmu, kdy si Zegras vyjel na pravé křídlo a pak z otočky neuvěřitelným způsobem našel Jacka Druryho, který pak už jen střílel do prázdné.

Byla to jeho druhá gólová nahrávka proti Čechům. Zegrasovi přidávají zahraniční reportéři na MS juniorů přívlastek “Bůh asistencí”, protože celkem jich v devíti zápasech na turnaji nastřádal už devět. Devátý hráč loňského draftu patří Anaheimu Ducks a je dost pravděpodobné, že si brzy zahraje NHL a stane se jednou z ligových hvězd.

Zegrase v týmu doplňují další americké „stars“ – pětka posledního draftu Alex Turcotte a dále hráči draftovaní s čísly 13, 14 a 15 včetně úchvatného střelce Coleho Caufielda, který rozhodl svým vítězným gólem v zápase proti Čechům.

Všechny tyto americké hvězdy teď mají možnost vidět diváci v třinecké WERK ARENĚ. Američané tam budou hrát 2. ledna v 17:30 své čtvrtfinále proti Finsku a vstupenky za 290 Kč jsou stále k dispozici.

V týmu Finska budou obrovské útočné síle Ameriky čelit neméně talentovaní finští obránci – třeba Lassi Thomson nebo Ville Heinola, kteří se taktéž v posledním draftu umístili v prvním kole. Heinola už letos dokonce hraje NHL za Winnipeg Jets.

Atraktivní bude i další třinecké čtvrtfinále, které se hraje 2. ledna už ve 12:30. Představí se v něm Rusové s hvězdným Vasilijem Podkolzinem, desítkou posledního draftu. Dále za Rusy hraje třeba Grigorij Denisenko, devatenáctiletá hvězda Lokomotivu Jaroslav, nebo obránce Alexander Romanov, který na turnaji ve čtyřech zápasech nasbíral už čtyři body.

Rusové budou hrát ve WERK ARENĚ proti Švýcarům a i na tento zápas jsou stále vstupenky k dispozici.

Generálka před MS U20: CZE vs. SVK

22. 12. 2019 / 14:30

Českou dvacítku čekají před startem mistrovství světa dvě modelová utkání. Nejdříve v pátek 20. prosince, kdy v hale Polárka ve Frýdku-Místku vyzvou od 17:30 hodin Švédy, o dva dny později se představí také třineckému publiku. Pod Javorovým bude čtyři dny před zahájením šampionátu na programu pikantní federální bitva!

Nenechte si tuto zajímavou konfrontaci ujít a přijďte svěřence hlavního kouče Ocelářů a zároveň i národního týmu do dvaceti let Václava Varadi osobně podpořit a před začátkem MS správně naladit!

Vstupenky se prodávají na konkrétní místa, přičemž cena všech sektorů a míst je jednotná. V den utkání (nebude-li zápas vyprodán) budou vstupenky v prodeji rovněž na pokladně WERK ARENY.

VSTUPENKY na MODELOVÉ UTKÁNÍ CZE U20 – SVK U20 ZAKOUPÍTE ON-LINE ZDE

Sněhurka na ledě

14. 12. 2019 / 17:00

 

Sněhurka na ledě opět ve WERK ARENĚ

 

Pohádkový muzikál na ledě s živou hudbou. Příběh, který už více než 100 let okouzluje děti na celém světě, se po velkolepé vyprodané Ledové Tour ukáže opět u nás.

Od klasického zpracování bratří Grimmů přes broadwayská divadelní jeviště až k Oscarem oceněnému celovečerními animovanému filmu Walta Disneyho. Světoznámý příběh se v různých obměnách objevuje v pohádkách ve většině kultur, a tak bylo jen otázkou času, kdy Sněhurka zatančí i na ledě.

Muzikál na svém turné 2018/2019 vyprodal 11 největších hal v České republice a vidělo jej více než 50 000 diváků. Nadšeně byl přijat napříč všemi věkovými generacemi. To vše zajistil skvěle sestavený tvůrčí tým. Režie se ujal známý slovenský choreograf Jaro Moravčík. Ke spolupráci přizval Vaša Patejdla, spoluzakladatele skupiny Elán a autora hudby původní slovenské komedie Sněhurka a sedm závodníků, která je námětem našeho projektu. Roli Sněhurky tančí Iva Buzková, několikanásobná mistryně České republiky, v hlavní mužské roli exceluje Tomáš Verner, mistr Evropy v krasobruslení z roku 2008. Další postavy ztvárňují nejtalentovanější krasobruslaři ocenění medailemi na různých mezinárodních soutěžích.

Hlasy hlavním hrdinům propůjčili Dara Rolins a David Gránský, role vypravěčky se ujala Tereza Kostková, dále uslyšíme Martina Dejdara, Michala Kavalčíka nebo Renatu Drössler.

Vstupenky lze zakoupit v síti Ticketportal.

V doprovodu jednoho platícího dospělého má jedno dítě do 4 let a do 110 cm vstup zdarma, bez nároku na sedadlo.

Vstupenky pro vozíčkáře a zároveň držitele průkazu ZTP/P v ceně 440 Kč a 10 Kč pro doprovod (jedna osoba) – objednávky zasílejte e-mailem na adresu rezervace@ticketportal.cz.
Slevy pro ostatní držitele průkazu ZTP a ZTP/P nejsou poskytovány.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10