Archiv akcí

DRACULA

19. 06. 2016 / 19:00

DRACULA – muzikál století slaví 20 let

EXKLUSIVNÍ VYSTOUPENÍ V ROCE 2016

Nejúspěšnější muzikál v historii České republiky se vrací v koncertní verzi! Děsuplný příběh plný romantiky, strachu, ale i nekonečné lásky.

V neděli 19.6.2016 ve WERK ARENĚ v Třinci.

Skladatel Karel Svoboda, libretista a textař Zdeněk Borovec, choreograf Richard Hes a režisér Jozef Bednárik vytvořili mimořádné představení, které se stalo významnou kulturní událostí.

Mystický příběh hraběte Draculy plný romantiky, strachu, ale i nekonečné lásky se rozvíjí i v tomto muzikálu. Jeho děj prochází mnoha staletími od tragických momentů, kdy touha po moci zničí Draculovo pozemské bytí a prokletí z něho učiní navěky po krvi toužícího vampýra. Během dlouhého času se jeho myšlenky a názory na svět mění. Z krvelačného válečníka se stává sarkastický filosof. Jeho příběh pokračuje přes naší současnost a končí v přesně neurčené budoucnosti. Představení plné kouzel, lásky a krvavých soubojů je vrcholem české muzikálové produkce.

INFORMACE O OBSAZENÍ:

Dracula – Daniel HŮLKA

Lorraine – Leona MACHÁLKOVÁ

Adriana/Sandra – Kamila NÝVLTOVÁ

Šašek, sluha, profesor – Tomáš TRAPL

Steven – Josef VÁGNER

Prodej přes TICKETPORTAL a TICKEART .

Pořadatel: Superkoncerty.cz

INVENT ARENA 2016

16. 06. 2016 / 00:00

MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA TECHNICKÝCH NOVINEK, PATENTŮ A VYNÁLEZŮ

V srdci Moravskoslezských Beskyd, v průmyslovém městě Třinci, v jedné z nejmodernějších arén v Evropě
proběhne v polovině června 2016 první ročník Mezinárodní výstavy technických novinek, patentů a vynálezů
INVENT ARENA.
Hlavním cílem je oslovení a integrace představitelů obchodu, investorů, výzkumných pracovišť, inovačních firem,
vysokých a středních škol, mladých tvůrců a výrobců hledajících zajímavá inovační řešení, resp. podněty čekající
na zavedení do praxe.

Jarek Nohavica

30. 04. 2016 / 20:00

Novou třineckou WERK ARENU i celý náš region čeká v roce 2016 další unikátní koncert, který byste si rozhodně neměli nechat ujít. Vystoupí v ní totiž písničkář Jarek Nohavica! Koncert se bude konat 30. dubna 2016, začátek je ve 20 hodin.

Předprodej vstupenek se zahajuje v pondělí 7. prosince od 9 hodin a je v první fázi rozdělen na 2 části. Sektory B, C a D, stání na ploše a vybrané řady pro sezení na ploše před pódiem (řady 3 až 7), jsou v termínu do 21. ledna (včetně tohoto dne) rezervovány pouze pro zaměstnance skupin Moravia Steel a Třineckých železáren.

Tento předprodej probíhá výhradně na pokladně TRISIA v Třinci (otevírací doba do 22. prosince /včetně/ a po svátcích od 4. ledna: pondělí až čtvrtek 9 – 17 hodin, pátek 9 – 13 hodin).

Při koupi vstupenek se zde zaměstnanci skupin prokazují svým firemním průkazem. Rezervace se týká pracovníků těchto firem: MS, TŽ, Strojírny a stavby Třinec, Slévárny Třinec, Energetika Třinec, Refrasil, Třinecké gastroslužby, Doprava TŽ, ŽDB Drátovna, VÚHŽ, Třinecká projekce, Trialfa, Moravia Security a SOŠ TŽ.

Předprodej pro další sektory, který není rezervován pro zaměstnance skupin – a tudíž je určen již v první fázi pro širokou veřejnost, se realizuje standardním způsobem v síti Ticketportal. Začíná rovněž 7. prosince.

Ceny vstupenek se pohybují v rozmezí 550 až 990 Kč. Stání na ploše – 550 Kč, sektory B, C, D – 690 Kč, sektory A, E blíže k pódiu – 790 Kč, sektory A, E – 890 Kč, sezení na ploše před pódiem – 990 Kč.

Promotér: TRISIA, a.s.

Beskydská laťka 2016

07. 02. 2016 / 14:45

Prodej vstupenek probíhá v informačním centru v budově Knihovny Třinec nebo na pokladnách WERK ARENY vždy 2 hodiny před začátkem domácího utkání.

Cena v předprodeji: Dospělý 80,- Kč.
Děti do 15 let a důchodci 40,- Kč.

Štěpánské bruslení

26. 12. 2015 / 16:30

Zveme malé i velké sportovce na tradiční Štěpánské bruslení do WERK ARENY.

Bílé Vánoce Lucie Bílé

18. 12. 2015 / 19:00

V pátek 18. prosince se může náš region těšit na další zajímavý koncert v nové WERK ARENĚ. V tento den totiž do Třince dorazí „Bílé Vánoce Lucie Bílé“. Termín koncertu mnohonásobné vítězky populární ankety Zlatý slavík přitom není náhodný, má být laděn také v duchu předvánoční atmosféry a vrcholícího adventního období.

Lucii Bílou doprovodí i letos kapela Petra Maláska, jako hosté se představí F durr Jazz band (předkapela), Bílý sbor, Jan Toužimský a svátečním slovem koncert uvede římskokatolický kněz Zbigniew Czendlik.

Prodej vstupenek na koncert bude zahájen od pondělí 1. června v síti Ticketportal a rovněž v třineckém kulturním domě TRISIA. Ceny jsou rozděleny do čtyř úrovní: 690, 590, 450 a 350 Kč.

Pořadatel: TRISIA, a.s.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10