Archiv akcí

Máša a medvěd na ledě! (13.12.)

13. 12. 2016 / 17:00

Pohádkový muzikál Máša a medvěd na ledě uvidíme 13. a 14. prosince 2016 ve WERK areně. Vstupenky v prodeji zde a zde.

Show, která spustila v celém Česku a Slovensku nevídané šílenství, se kvůli enormnímu zájmu fanoušků vrací!

Nenechte si ujít kouzelné ledové představení, které vloni navštívilo více než 55 tisíc spokojených diváků. Prožijte pohádkové dobrodružství na vlastní kůži.

Bruslaři, akrobati i tanečníci se vám znova představí v příběhu, který pobláznil tisíce malých fanoušků i jejich rodiče. Čekají vás oblíbení vlci, kteří opět přijedou sanitkou, také uvidíte napínavý souboj medvěda Míši a medvěda Svalovce o přízeň medvědice a samozřejmě nezbednici Mášu, která se jako vždycky bude snažit všem pomoct. Příběh doplní písně, které získaly u diváků velkou oblibu.

Všichni, kdo si zakoupí VIP vstupenky na ledovou plochu, budou v bezprostřední blízkosti hlavních hrdinů, kteří je během představení, ale i po něm, přijdou pozdravit. Dopřejte svým dětem nezapomenutelný zážitek a umožněte jim sekání s Mášou a medvědem tváří v tvář.

Je nám 854 let aneb slavíme společně!

16. 11. 2016 / 17:00

Interaktivní soutěžně-zábavný pořad 3 měst a 3 zemí.
Město Třinec uvádí soutěžně-zábavný pořad spojený se slavnostním koncertem a oslavou výročí měst Třince, Žiliny a Bielsko Biale. Tato města spolu dohromady slaví 854 let!

Vystoupí Vašo Patejdl, Halina Mlynková, Petr Kolář.

Vstupenky bez určení místa zde.

Zahájení předprodeje: 6.10.2016

Pořadatel: Petarda Production, a.s.

DRACULA

19. 06. 2016 / 19:00

DRACULA – muzikál století slaví 20 let

EXKLUSIVNÍ VYSTOUPENÍ V ROCE 2016

Nejúspěšnější muzikál v historii České republiky se vrací v koncertní verzi! Děsuplný příběh plný romantiky, strachu, ale i nekonečné lásky.

V neděli 19.6.2016 ve WERK ARENĚ v Třinci.

Skladatel Karel Svoboda, libretista a textař Zdeněk Borovec, choreograf Richard Hes a režisér Jozef Bednárik vytvořili mimořádné představení, které se stalo významnou kulturní událostí.

Mystický příběh hraběte Draculy plný romantiky, strachu, ale i nekonečné lásky se rozvíjí i v tomto muzikálu. Jeho děj prochází mnoha staletími od tragických momentů, kdy touha po moci zničí Draculovo pozemské bytí a prokletí z něho učiní navěky po krvi toužícího vampýra. Během dlouhého času se jeho myšlenky a názory na svět mění. Z krvelačného válečníka se stává sarkastický filosof. Jeho příběh pokračuje přes naší současnost a končí v přesně neurčené budoucnosti. Představení plné kouzel, lásky a krvavých soubojů je vrcholem české muzikálové produkce.

INFORMACE O OBSAZENÍ:

Dracula – Daniel HŮLKA

Lorraine – Leona MACHÁLKOVÁ

Adriana/Sandra – Kamila NÝVLTOVÁ

Šašek, sluha, profesor – Tomáš TRAPL

Steven – Josef VÁGNER

Prodej přes TICKETPORTAL a TICKEART .

Pořadatel: Superkoncerty.cz

INVENT ARENA 2016

16. 06. 2016 / 00:00

MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA TECHNICKÝCH NOVINEK, PATENTŮ A VYNÁLEZŮ

V srdci Moravskoslezských Beskyd, v průmyslovém městě Třinci, v jedné z nejmodernějších arén v Evropě
proběhne v polovině června 2016 první ročník Mezinárodní výstavy technických novinek, patentů a vynálezů
INVENT ARENA.
Hlavním cílem je oslovení a integrace představitelů obchodu, investorů, výzkumných pracovišť, inovačních firem,
vysokých a středních škol, mladých tvůrců a výrobců hledajících zajímavá inovační řešení, resp. podněty čekající
na zavedení do praxe.

Jarek Nohavica

30. 04. 2016 / 20:00

Novou třineckou WERK ARENU i celý náš region čeká v roce 2016 další unikátní koncert, který byste si rozhodně neměli nechat ujít. Vystoupí v ní totiž písničkář Jarek Nohavica! Koncert se bude konat 30. dubna 2016, začátek je ve 20 hodin.

Předprodej vstupenek se zahajuje v pondělí 7. prosince od 9 hodin a je v první fázi rozdělen na 2 části. Sektory B, C a D, stání na ploše a vybrané řady pro sezení na ploše před pódiem (řady 3 až 7), jsou v termínu do 21. ledna (včetně tohoto dne) rezervovány pouze pro zaměstnance skupin Moravia Steel a Třineckých železáren.

Tento předprodej probíhá výhradně na pokladně TRISIA v Třinci (otevírací doba do 22. prosince /včetně/ a po svátcích od 4. ledna: pondělí až čtvrtek 9 – 17 hodin, pátek 9 – 13 hodin).

Při koupi vstupenek se zde zaměstnanci skupin prokazují svým firemním průkazem. Rezervace se týká pracovníků těchto firem: MS, TŽ, Strojírny a stavby Třinec, Slévárny Třinec, Energetika Třinec, Refrasil, Třinecké gastroslužby, Doprava TŽ, ŽDB Drátovna, VÚHŽ, Třinecká projekce, Trialfa, Moravia Security a SOŠ TŽ.

Předprodej pro další sektory, který není rezervován pro zaměstnance skupin – a tudíž je určen již v první fázi pro širokou veřejnost, se realizuje standardním způsobem v síti Ticketportal. Začíná rovněž 7. prosince.

Ceny vstupenek se pohybují v rozmezí 550 až 990 Kč. Stání na ploše – 550 Kč, sektory B, C, D – 690 Kč, sektory A, E blíže k pódiu – 790 Kč, sektory A, E – 890 Kč, sezení na ploše před pódiem – 990 Kč.

Promotér: TRISIA, a.s.

Beskydská laťka 2016

07. 02. 2016 / 14:45

Prodej vstupenek probíhá v informačním centru v budově Knihovny Třinec nebo na pokladnách WERK ARENY vždy 2 hodiny před začátkem domácího utkání.

Cena v předprodeji: Dospělý 80,- Kč.
Děti do 15 let a důchodci 40,- Kč.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10